Делио Роси:  Знам, че феновете не са доволни от нас

Делио Роси: Знам, че феновете не са доволни от нас

26-11-2017 Тема спорт

Със сигурност направихме едно на най-добрите първи полувремена досега. Имахме възможности да вкараме гол. Второто полувреме бяхме малко разделени и раздалечени, но може би защото търсихме победата на всяка цена. Затова и не можехме да отнемаме топката. Колкото повече време минаваше, толкова повече се страхувахме, че няма да стигнем до трите точки. Заслужавахме да спечелим и се радваме, че го сторихме.
Срещу Витоша не изглеждахме добре на фона на мачовете, които бяхме направили преди това. Срещу Верея спечелихме в 90-ата минута и със сигурност това е добре поне за самочувствието ни. Така се получи, че през второто полувреме се изложихме на няколко опасности и допуснахме няколко контраатаки. Това беше рискът, който предприехме, за да спечелим мача.
Не искам да печелим с 1:0. Съжалявам заради нападателите, пред които се откриха множество възможности. Когато имаме ситуации за гол, рано или късно ще започнем и да отбелязваме.
Феновете винаги имат право, от нас зависи да направим така, че да са на наша страна. Знам, че не са доволни.