03-08-2014 Вердер удари Челси с 3:0

Вердер удари Челси с 3:0

03-08-2014 Тема спорт

Немският Вердер удари класически Челси с 3:0 в контрола, играна в Германия. Две дузпи помогнаха на немците за убедителния успеха срещу тима на Жозе Моуриньо.

Елиеро Елиа откри резултата за „бременските музиканти“ в 20-ата минута, въпреки че вратарят Куртоа отгатна посоката на удара.

Проблемите в отбраната на Челси продължиха и Людовик Обраняк се възползва от това, за да покачи на 2:0 в 37-ата минута.

На полувремето Дидие Дрогба замени Диего Коща, но и той не успя да промени нещата в полза на лондончани, които регистрираха първата си загуба в предсезонните контроли..

В края на мача се стигна до втора дузпа, за Вердер, реализирана от Феликс Кроос за крайното 3:0.