10-03-2018 Левски не взе дори гейм в Разлог

Левски не взе дори гейм в Разлог

10-03-2018 Тема спорт

Пирин Разлог удари Левски с чисто 3:0 в очаквания с огромен интерес сблъсък между четвъртия и петия от редовния сезон. Съставът на Северин Димитров не позволи на сините да стигнат поне до гейм в доста интересен мач в зала „Септември”. За това спомогнаха и множеството грешки, които гостите допуснаха, най-вече от начален удар. Въпреки заканите на столичани, че ще сервират по-внимателно и без много риск, това не се случи и подаръците от този елемент валяха доста често.
„Надминахме себе си. Правим по 7 грешки средно на гейм, а сега имаме 28 за 3 гейма. При такава игра няма как да спечелим. Нямам обяснение на това представяне. Бием флот сервис и пак не го вкарваме”, отчете след поражението Владимир Николов.
Въпреки подаръците сините все пак можеха да направят мача много по-интересен, но пропуснаха своите възможности. Те водеха с 24:22 във втората част, но изпуснаха гейма, след което в третата част се спасиха от същия резултат, когато развоят тръгна точка за точка. Отново грешките от тяхното поле обаче направиха така, че домакините да си вземат своето след 32:30. Вторият мач е в понеделник в зала „Универсиада” в София.