в днешния брой Лидерите на Ботев Пд се скараха с феновете

Лидерите на Ботев Пд се скараха с феновете

12-08-2019 Тема спорт

Лидерите на Ботев Пловдив Тодор Неделев и Лъчезар Балтанов влязоха в разправия с фенове на отбора при домакинската загуба с 0:2 от Царско село, пише PlovdivDerby.com.
Малко преди първия гол двамата размениха остри реплики с хора от централната трибуна. Първо Балтанов, който бе оставен резерва, но влезе още преди почивката, изкрещя към част от запалянковците: „Стига сте викали на всяко отиграване“. След това нервите си изпусна и Неделев, който беше капитан в този мач. Халфът застана до тъчлинията и се обърна към тях с думите: „Какво искате, слезте вие да играете“.
И след мача имаше напрежение между част от играчите и някой от по-темпераментните фенове на канарчетата.
Очевидно е, че нещата в Ботев Пловдив не вървят и това създава напрежение не само между запалянковци и футболисти, но и вътре в самия отбор.
Според запознати някои от играчите са били особено впечатлени от методите на работа на новия старши треньор Желко Петрович. Oт началото на сезона жълто-черните записаха само една победа – 3:1 над Дунав Русе у дома, като бяха догонващи в резултата.
Приближени твърдят, че финансово нещата също не са особено цветущи към днешна дата в Коматево, което също дава отражение върху футболистите, които били доста изнервени напоследък.