
Литекс привлече Омар Косоко
Бив??ият ас на ЦСКА Омар Косоко си намери нов клуб в България. От новия сезон французинът ще играе в Литекс, съобщиха официално от лове??кия тим.
Той си търсе??е нов тим веднага след напускането на "червените" след края на изминалата кампания. ??ма??е опции за Азербайджан и други бив??и съветски републики, но в крайна сметка се оказа, че остава в България.
Днес Косоко позира с оранжевата фланелка. Заедно с него договор с ловчанлии подписа и до??лият от Черноморец млад талант Милчо Ангелов.
Французинът дойде в родния ??ампионат миналото лято и направи сравнително силна кампания с ЦСКА, като по-силен му бе??е пролетният дял от сезона. В крайна сметка обаче той предпочете да продължи кариерата си в Ловеч под ръководството на Красимир Балъков.