в днешния брой Локо Пд спря ЦСКА на „Армията” – 0:0

Локо Пд спря ЦСКА на „Армията” – 0:0

18-05-2017 Тема спорт

ЦСКА не успя да вкара гол и при второто си домакинство на Локо Пд през този сезон. През есента армейците паднаха с 0:1 от черно-белите в София, а сега стигнаха само до точка – 0:0. Локомотив игра много стабилно през цялата среща, докато ЦСКА направи може би най-слабия си мач в плейофната фаза от първенството. Най-чистите положения в срещата пропуснаха Марчев и Десподов. Играчът на Локо Пд излезе сам срещу Китанов, но вратарят на червените спаси. Малко след това Десподов пък не успя да реализира от непосредствена близост.
Стамен Белчев бе направил 4 промени в състава спрямо гостуването на Черно море и това наруши ритъма в играта на отбора. Камбуров пък остана на пейката за гостите, но се появи но терена в 64-ата минута.
Равенството прати ЦСКА на 4 точки пред третия Левски. Локо Пд пък изостава с 3 пункта от Дунав и по всичко личи, че именно тези два отбора ще спорят до последно за четвъртата позиция.