04-11-2017 Миньор удари и Левски

Миньор удари и Левски

04-11-2017 Тема спорт

Миньор Перник нанесе четвърто поражение на Левски и отдалечи сините от първата петица в Суперлигата. Тимът на Петьо Драгиев постигна втория си успех в първенството, като за разлика от 3-ите точки, които взе срещу Нефтохимик, този път трябваше да се задоволи с 2, налагайки волята си с 3:2 гейма над състава на Владимир Николов. Двубоят премина на приливи и отливи, като чуковете поведоха с 2:1, но сините не се предадоха и успяха да докарат нещата до тайбрек. Там домакините съумяха да поведат още в началото с 3 точки, като в крайна сметка удържаха победата.
Пирин Разлог пък не остави шанс на Марек и стигна до чист успех с 3:0. Победата позволи на състава на Северин Димитров да се изравни на второ място с Монтана с 14 точки, като бронзовите медалисти от миналия сезон гостуват днес от 18:00 часа на Добруджа.
В друга среща от кръга Черно море нанесе пето поражение на Тетевен и след 3:1 гейма даде да се разбере, че през този сезон под ръководството на Виктор Карагьозов няма просто да присъства в елита.