
Трансфер на Де Хеа в Реал Мадрид няма да има
Вратарят на Манчестър Юнайтед Давид де Хеа явно няма да бъде продаван това лято. Според авторитетното издание "Би Би Си", което се позовава на собствена информация от клуба, сделка с Реал Мадрид за продажбата на испанеца няма да има.
"Белите" пратиха последната си официална оферта за стража миналата седмица и тя бе??е на стойност 25 млн. евро. "Червените дяволи" категорично я отхвърлиха и сложиха своите условия за сделка.
А именно - такава може да има, само ако в предложението на Реал присъства трансфер на Серхио Рамос в посока "Олд Трафорд". Защитникът би трябвало да преподпи??е договора си с мадридчани в следващите няколко дни.
Де Хеа има още една година от договора си с Юнайтед и категорично не иска да преподписва. Така той може да се озове на "Бернабеу" следващото лято като свободен агент.
Мениджърът Луис ван Гаал е наясно с това и вече привлече негов заместник - аржентинския национал Серхио Ромеро. Това може да означава, че Де Хеа ще изкара цял сезон на пейката, преди да се върне в ??спания, ако няма трансфер до 1 септември.