27-01-2018 ЦСКА с престижно реми срещу украински гранд

ЦСКА с престижно реми срещу украински гранд

27-01-2018 Тема спорт

ЦСКА записа престижно 0:0 в контролна среща срещу украинския гранд Динамо (Киев), която се проведе на "Марбея футбол център".

Стамен Белчев не може??е да разчита на Александър Барт, Александър Георгиев и Слави Петров. Той заложи на състав: Витаутас Черниаускас, Станислав Манолев, Божидар Чорбаджийски, Николай Бодуров, Жеферсон Телес, Раул Лое, Роланд Алберг, Тиаго Родригес, Кирил Десподов, Енрике Рафаел, Фернандо Каранга.

Динамо, за който това е втора контрола в рамките на 48 часа, започна по-силно. Черниаускас се намеси ре??ително още в 4-ата минута и спаси сигурен гол.

"Червените" отговориха с много опасна атака в 11-ата минута. Енрика и Тиаго комбинираха отляво, последва ??ут по земя на втория от границата на наказателното поле, който профуча покрай левия страничен стълб на украинската врата.

Малко по-късно гре??ка на Черниаускас може??е да доведе до изоставане в резултата, топката дори бе вкарана във вратата на "червените", но попадението бе отменено поради засада.

В 37-ата минута Гонзалез получи извеждащ пас отдясно и центрира към Беседин, но опасният ??ут на втория излезе в аут.

В 60-ата минута ЦСКА пропиля най-добрата си възможност . Тиаго бе изведен сам срещу вратаря на Динамо, но изстрелът му не уцели вратата.

Каранга също има??е възможност да вкара, но се засуети в наказателното поле и топката му бе избита.

Постепенно темпото спадна, ЦСКА опита още на няколко пъти да застра??и вратата на Динамо, но до сериозна опасност не се стигна.

Това бе втора контрола на "червените" в ??спания и общо трета от подготовката. ЦСКа победи първо Вихрен в Сандански, а след това в Марбея разби с 8:0 китайския Дзянсу Сунин.

Следващата проверка е на 31 януари срещу Спартак (Москва).