Новият страж на орлите: Типичен германец съм, искам да играя в Шампионска лига
Новото попълнение на Лудогорец Хендрик Бонман бе официално представен от първенеца на Бълагрия. Германският вратар сподели, че иска да стане шампион и да играе в Шампионската лига.
“Моето име е Хендрик Бонман. Типичен германец съм. Много съм щастлив да съм тук в Лудогорец заради големите амбиции на клуба. Ще направя всичко възможно да помогна”, започна Бонман.
“Моята основна цел е да изиграя колкото се може повече мачове, но това е едно ново приключение за мен. Знам, че отборът е с много амбиции. Искам да играем в Шампионска лига”.
“Не знам много за футбола в България, но разговарях с Владимир Николов. Питах го много за лигата и знам, че всеки мач е труден. Няма лесен двубой. Трябва да покажем на всички от първата минута, че отново искаме да сме шампиони”.
“Спортният директор ме пита на първата среща дали съм готов да съм шампион и да играя в Шампионската лига. Да, готов съм. Не съм ставал шампион. Да, готов съм. С Дортмунд съм печелил купа”, заяви Бонман.