САТ ФУТБОЛ

ПЕТЪК – 28 ЯНУАРИ

15:00 Aпоел Кфар Саба – Бней Йехуда – пряко по Sport 5 Stars Israel

16:00 ЦСКА – Динамо Москва; контрола – пряко по Диема спорт

16:00 Цървена звезда – ЛАСК Линц; контрола – пряко по Arena Sport 1 Premium Serbia, Arena Sport 2 BiH, Arena Sport 6 Croatia

19:00 Истра – Горица – пряко по Arena Sport 1 BiH, Arena Sport 3 Croatia/Serbia

20:00 Аячо – Оксер – пряко по Arena Sport 6 Croatia, beIN Sports 2 France HD

20:00 Фaрензе – Ещрела Амадора – пряко по Sport TV6 Portugal HD, Sport TV Plus Portugal

20:00 Сепси – Университатя Крайова – пряко по Arena Sport 1 Serbia, Arena Sport 2 Croatia, Digi Sport 1 Rom HD, Telekom Sport 1 Rom HD

20:30 Шафхаузен – Тюн – пряко по blue sport 4

20:30 Ивердон – Лозана – пряко по blue sport 5

21:00 Ломел – Лиерс – пряко по Eleven Sports Ro League 2 FR/NL

21:00 ФK Ос – Ден Бош – пряко по ESPN Netherlands HD

21:15 Аарау – Нюшател Ксамакс – пряко по blue sport 1

21:45 Хъдърсфилд – Стоук Сити – пряко по Нова спорт

21:45 Сент Трюйден – Шарльороа – пряко по Eleven Sports Pro league 1 FR/NL

21:45 Грийнок Мортън – Рейт Роувърс – пряко по Arena Sport 1 BiH, Arena Sport 2 Serbia, Arena Sport 3 Croatia, BBC Scotland HD, Eleven Sports 2 Portugal HD, ESPN 2 Africa, Sport 1 Plus Germany HD, V Sport Football Sweden HD

22:00 Нант – Брест; Купа на Франция – пряко по MAX Sport 3 HD

22:00 Валядолид – Спортинг Хихон – прякопо MAX Sport 4 HD

22:15 Трофензе – Бенфика Б – пряко по Sport TV1 Portugal HD

23:00 Колумбия – Перу; световна квалификация – пряко по beIN Sports Max 5 France HD, FreeSports UK HD, M.Liga de Campeones Spain HD, MATCH! TV HD, Sport 1 Israel HD, Sport TV2 Portugal HD, TV3 MAX Denmark HD, V Sport 2 Norway HD, Ziggo Sport Select Netherlands HD

СЪБОТА

00:00 Венецуела – Боливия; световна квалификация – пряко по BT Sport 1 UK HD, M.Liga de Campeones 1 Spain HD, MATCH! Futbol 2 HD, Sport 2 Israel HD

10:45 Бризбейн Роар – Усетърн Сидни Уондърърс – пряко по beIN Sports 2 Turkey HD, BT Sport ESPN UK HD

10:45 Уестърн Юнайтед – Мелбърн Сити – пряко по Аrena Sport 1 Croatia, beIN Sports 4 Turkey HD, BT Sport 2 UK HD

14:00 Волунтари – Газ Метан Медиаш – пряко по Arena Sport 1 Croatia, Digi Sport 1 Rom HD, Look Sport HD, Telekom Sport 1 Rom HD

14:30 Рос Каунти – Рейнджърс – пряко по Arena Sport 1 Serbia, Arena Sport 4 Croatia, Cosmote Sport 1 HD, Eleven Sports 1 Portugal HD, ESPN Africa, Look Plus HD, MATCH! Futbol 3 HD, Polsat Sport News Poland HD, Premier Sports Slovakia HD, Setanta Sports Eurasia HD, Sky Sports Football UK HD, Sport 5 Israel HD, Sport 1 Plus Germany HD, TV3 MAX Denmark HD, V Sport 2 Norway HD

15:00 Кайзерслаутерн – Халешер – пряко по SR Fernsehen HD

15:00 Виктория Берлин – Цвикау – пряко по RBB Berlin HD

15:00 Ламия – ОФИ Крит – пряко по Cosmote Sport 3 HD

15:00 Апоел Йерусалим – Апоел Беер Шева – пряко по Sport 1 Israel HD

15:05 Енерги Котбус – Карл Цайс Йена – пряко по MDR Sachsen HD

15:30 Пакш–Залаегерсег – пряко по M4 Sport Hungary HD, Sport 1 Ukraine

16:00 Тренто – Про Верчели – пряко по Rai Sport Italy HD

16:00 АТК Мохун Баган – Ийст Бенгал – пряко по Star Sports 2

16:00 Осиек – Славен Белупо – пряко по Arena Sport 1 BiH HD, Arena Sport 2 Serbia, Arena 3 Croatia

16:00 Сигма Оломоуц – Збройовка Бърно; зимна лига – пряко по O2TV FudbalCzechia

17:00 Фулъм – Блекпул – пряко по Диема спорт 3

17:00 Академика Клинчени – Фарул Констанца – пряко по Arena Sport 4 Croatia, Digi Sport 1 Rom HD, Look Sport HD, Telekom Sport 1 Rom HD

17:00 Аморебиета – Жирона – пряко по M.LaLiga HD

17:15 Беершот – Зюлте Варегем – пряко по Eleven Sports Pro League 1 FR/NL

17:15 Нанси – Амиен; Купа на Франция – пряко комбинирано по Eurosport 2 France HD

17:15 Тулуза – Версай; Купа на Франция – пряко комбинирано по Eurosport 2 France HD

17:15 Йоникос – Атромитос – пряко по Cosmote Sport 2 HD

17:30 Ашдод – Макаби Тел Авив – пряко по Sport 1 Israel HD

18:00 Дебрецен – Кишварда – пряко по Arena Sport 1 Serbia/Croatia, M4 Sport Hungary HD

18:00 Левски – Марибор; контрола – пряко по Диема спорт 2

18:00 Гамбия – Камерун; Купа на Африка, четвъртфинал – пряко по Ринг.бг

18:05 Шибеник – Хайдук Сплит – пряко по Arena Sport 1 BiH, Arena Sport 2 Serbia, Arena Sport 3 Croatia

18:55 Магдебург – Саарбрюкен – пряко по АRD HD

19:00 Цюрих – Сервет – пряко по blue sport 1

19:15 Ейбар – Уеска – пряко по M.LaLiga 1 HD, Vamos Spain HD

19:15 Луго – Бургос – пряко по M.LaLiga HD

19:20 Ийстли – Честърфилд – пряко по BT Sport 1 UK HD

19:30 Питърбро Юнайтед – Шефилд Юнайтед – пряко по Диема спорт 3

19:30 Реймс – Бастия; Купа на Франция – пряко по beIN Sports 2 Turkey HD, Eurosport 2 France HD, Football 2 Ukraine HD, Look Sport HD, MATCH! Futbol 2 HD, Nova Sport 4 Czech HD, NovaSports 2 Greece HD, Polsat Sport Extra HD, Sport 4 Israel, Sport 1 Plus Germany HD

19:30 Панатинайкос – Астерас Триполис – пряко по Cosmote Sport 1 HD, MATCH! Futbol 3 HD

19:45 ФК Айндховен – Маастрихт – пряко по ESPN Netherlands HD

19:50 Апоел Хайфа – Бейтар Йерусалим – пряко по Sport 1 Israel HD

20:00 Рапид Букурещ – УТА Арад – пряко по Arena Sport 2 Croatia, Digi Sport 1 Rom HD, Look Plus HD, Telekom Sport 1 Rom HD

20:30 Хонвед – Гирмот – пряко по M4 Sport Hungary HD

21:00 Буркина Фасо – Тунис; Купа на Африка, четвъртфинал – пряко по Ринг.бг

21:30 Йънг Бойс – Лугано – пряко по blue sport 1, RSI La 2, RTS 2, SRF 2

21:45 Серкъл Брюж – Остенде – пряко по Eleven Sports Pro League 1 FR/NL HD

22:00 Екселсиор – Емен – пряко по ESPN Netherlands HD

22:00 Овиедо – Алмерия – пряко по Arena Sport 1 Serbia, Arena Sport 6 Croatia, beIN Sports Max 4 France HD, Digi Sport 2 Rom HD, Canal+ Sport Poland HD, Eleven Sports 1 Portugal HD, Eleven Sports 2 Poland HD, Look Sport 2 HD, M.LaLiga HD, NovaSports 1 Greece HD, Spiler 2 TV Hungary, SuperSport 2 alb HD, Telekom Sport 2 Rom HD

22:00 Марсилия – Монпелие; Купа на Франция – пряко по MAX Sport 3 HD

23:00 Волта Редонда – Фламенго; Кариока – пряко по Sport TV2 Portugal HD

 

НЕДЕЛЯ 

 

07:05 ФК Сидни – Сентрал Коуст Маринърс – пряко по beIN Sports 2 Turkey HD, BT Sport 1 UK HD

09:45 Нюкасъл Джетс – Аделаида Юнайтед – пряко по Arena Sport 1 Croatia, beIN Sports 2 Turkey HD, BT Sport 1 UK HD

10:00 Купа на Азия, жени, четвъртфинал – пряко по Нова спорт

13:00 Насионал Мадейра – Порто Б – пряко по Sport TV1 Portugal HD

13:15 ВВВ Венло – Дордрехт – пряко по ESPN Netherlands HD

14:00 Ак. Пушкаш – МОЛ Фехервар – пряко по M4 Sport Hungary HD

14:00 Киндия Търговище – Миовени – пряко по Arena Sport 4 Croatia, Digi Sport 1 Rom HD, Look Sport HD, Telekom Sport 1 Rom HD

14:30 Унион Сен Жилоа – Андерлехт – пряко по Arena Sport 2 Croatia, Arena Sport 3 Premium Serbia, Eleven Sports 2 Portugal HD, Eleven Sports Pro League 1 FR/NL, Look Sport 3 HD, NovaSports 3 HD, Setanta Sports Ukraine, Sport 2 Israel HD, Sport 1 Plus Germany HD, Tivibu Sport 3 Turk HD, Ziggo Sport Select Netherlands HD

14:00 Купа на Азия, жени, четвъртфинал – пряко по Нова спорт

14:45 Рио Аве – Варзим – пряко по Sport TV2 Portugal HD

15:00 Леганес – Алкоркон – пряко по M.LaLiga HD

15:00 ПАС Янина – Аполон Смирнис – пряко по NovaSport Prime HD

15:00 Панетоликос – Арис Солун – пряко по Cosmote Sport 2 HD

15:00 Металац – Силекс Кратово; контрола – пряко по Arena Sport 1 Premium Serbia, Arena Sport 2 BiH

15:15 Лозана – Санкт Гален – пряко по blue sport 6

15:15 Вил – Вадуц – пряко по blue sport 7

15:30 Дарби Каунти – Бирмингам – пряко по Диема спорт 2

15:30 Реджана – Сиена – пряко по Sky Sport Uno Italy HD

15:30 Алмере – Телстар – пряко по ESPN Netherlands HD

16:00 Шавеш – Фейрензе – пряко по Sport TV Plus Portugal HD

16:00 Локомотива Загреб – Хърватски Драговоляц – пряко по Arena Sport 1 Croatia

16:15 Мезьокьовешд – МТК Будапеща – пряко по Duna World Hungary HD, Sport 2 Ukraine

17:00 Гент – Антверп – пряко по Arena Sport 1 BiH, Arena Sport 3 Serbia, Arena Sport 5 Croatia, Eleven Sports 2 Portugal HD, Eleven Sports Pro League 1 FR/NL HD, Look Sport 3 HD, Setanta Sports Ukraine, Sport 3 Israel HD, Sport 1 Plus Germany HD, TivibuSpor 3 Turk HD, Ziggo Sport Select Netherlands HD

17:00 Беверен – Вестерло – пряко по Eleven Sports Pro League 3 NL

17:00 Картахена – Фуенлабрада – пряко по M.LaLiga HD

17:15 АЕК Атина – Волос – пряко по Cosmote Sport 1 HD, MATCH! Futbol 3 HD

17:30 Люцерн – Базел – пряко по blue sport 1

17:30 Сион – Грасхопърс – пряко по blue sport 2

17:30 Визела – Витория Гимараиш – пряко по Arena Sport 4 Serbia/Croatia/BiH, Sport TV1 Portugal HD

17:30 Портимонензе – Тондела – пряко по Sport TV2 Portugal HD

17:45 ФК Тирана – Кукеси – пряко по SuperSport 3 alb HD

17:45 АДИ Ден Хааг – Де Граафшап – пряко по ESPN Netherlands HD

18:00 Кардиф Сити – Нотингам – пряко по Диема спорт 3

18:00 Eгипет – Мароко; Купа на Африка, четвъртфинал – пряко по Ринг.бг

18:30 Латина – Таранто – пряко по Sky Sport Uno Italy HD

18:30 Динамо Загреб – Риека – пряко по Arena Sport 1 Croatia, Arena Sport 2 Serbia

19:15 Мирандес – Малага – пряко по M.LaLiga 1 HD

19:30 Стандард Лиеж – Мехелен – пряко по Eleven Sports Pro League 1 FR/NL

19:30 Бержерак – Сент Етиен; Купа на Франция – пряко по beIN Sports 2 Qatar HD, beIN Sports 2 Turkey HD, Eurosport 2 France HD, Football 2 Ukraine HD, Look Sport 3 HD, MATCH! Futbol 2 HD, Nova Sport 4 Czech HD, NovaSport 1 Greece HD, Polsat Sport Extra, Sport 3 Israel HD

19:30 ПАОК – Олимпиакос – пряко по Диема спорт 2

19:30 Aкадемика Коимбра – Лейшоеш– пряко по Canal 11 Portugal HD

20:00 Динамо Букурещ – ФКСБ – пряко по Arena Sport 1 BiH, Arena Sport 3 Serbia/Croatia, Digi Sport 1 Rom HD, Look Plus HD, Telekom Sport 1 Rom HD

20:00 Брага – Морейрензе – пряко по Arena Sport 4 BiH/Serbia, Arena Sport 5 Croatia, Cosmote Sport 3 HD, S Sport Turkey, Sport TV2 Portugal HD

20:30 Мадурейра – Флиминензе; Кариока – пряко по Sport TV4 Portugal HD

21:00 Уйпещ – Ференцварош – пряко по Arena Sport 2 Serbia, M4 Sport Hungary HD

21:00 Сенегал – Екваториална Гвинея; Купа на Африка, четвъртфинал – пряко по Ринг.бг

22:00 Ланс – Монако; Купа на Франция – пряко по MAX Sport 3 HD

22:00 Кортрайк – Брюж – пряко по Arena Sport 1 Serbia, Arena Sport 5 Croatia, Eleven Sports 3 Portugal, Eleven Sports Pro League 1 FR/NL

22:00 Понферадина – Тенерифе – пряко по Arena Sport 1 BiH, Arena Sport 3 Serbia/Croatia, beIN Sports Max 4 France HD, Canal+ Sport 2 Poland HD, Digi Sport 2 Rom HD, Eleven Sports 1 Portugal HD, M.LaLiga HD, Spiler 2 TV Hungary

22:05 Канада – САЩ; световна квалификация – пряко по S Sport Turkey, V Sport Football Sweden HD

22:50 Порто – Маритимо – пряко по Ринг.бг

 

ПОНЕДЕЛНИК

 

01:00 Мексико – Коста Рика – пряко по S Sport Turkey , TUDN

10:30 ЦСКА – Шахтьор Караганда; контрола – пряко по Диема спорт

15:30 Ал Вакра – Ал Сад – пряко по Al Kass One HD

16:00 Цървена звезда – Шахтьор Донецк – пряко по Arena Sport 1 Premium Serbia, Arena Sport 3 Croatia

16:30 ЦСКА – АкадемияПандев; контрола – пряко по Диема спорт

17:00 Лудогорец – Динамо Киев; контрола – пряко по Диема спорт 3

20:00 ЧФР Клуж – Ботошани – пряко по Arena Sport 3 Croatia, Digi Sport 1 Rom HD

21:00 Ещорил – Пасош Ферейра – пряко по Arena Sport 2 Croatia, Sport TV2 Portugal HD

21:45 Портсмът – Чарлтън – пряко по Нова спорт

22:00 Юве Стабия – Фоджа – пряко по RAI Sport Italy HD

22:00 Ибиса – Сарагоса – пряко по Arena Sport 1 Croatia, Digi Sport 2 Rom HD, GOL TV Spain HD, M.LaLiga HD

22:15 ПариСенЖермен – Ница; Купа на Франция – пряко по MAX Sport 3 HD

23:15 Фамаликао – Арука – пряко по Arena Sport 2 Croatia, Sport 4 Israel, Sport TV1 Portugal HD