САТ ФУТБОЛ

 

ПЕТЪК

12:00 Плажен футбол: Испания – Италия, пряко по Max Sport 4

13:15 Плажен футбол: Испания – Германия, пряко по Max Sport 4

14:30 Плажен футбол: Англия – Украйна, пряко по Max Sport 4

15:45 Плажен футбол: Франция – Швейцария, пряко по Max Sport 4

16:00 Хамбургер – Арис, контрола, пряко по NovaSports Start HD

16:30 Арминия Билефелд – Олимпиакос, контрола, пряко по Cosmote Sport 1 HD Greece

17:15 Плажен футбол: Италия – Азербайджан, пряко по Max Sport 4

18:00 Туран – Тобол, пряко по Eleven Sports

18:00 Италия жени – Испания жени, контрола, пряко по Rai Sport Plus HD, Teledeporte Spain

18:30 Плажен футбол: Чехия – Португалия, пряко по Max Sport 4

19:00 Жалгирис – Хегелман, пряко по Sport 2 Baltic

19:00 КР Рейкявик – Викингур, пряко по Stöd 2 Sport 1

20:00 Сундсвал – Малмьо, пряко по Discovery Extra 1

20:00 Нижни Новгород – ПФК Сочи, контрола, пряко по Arena Sport 3 Premium Serbia HD, Arena Sport 3 Croatia HD, Match! Premier HD Russia

21:00 Израел /19/ – Англия /19/, Европейско първенство до 19 години, пряко по БНТ 3

21:00 Плажен футбол: Португалия – Естония, пряко по Max Sport 4

22:10 Франция жени – Виетнам жени, контрола, пряко по W9 France HD

 

СЪБОТА

01:00 Шапекоензе – Сампайо Кореа, пряко по PFC International

01:00 Евертон – Коло Коло, пряко по TNT Sports Chile HD

03:30 Бока Хуниорс – Банфилд, пряко по Arena Sport 1 Croatia HD, Arena Sport 1 Premium Serbia HD, Sport TV 1 Portugal HD, Sport 4 Israel

03:30 Крузейро – Вила Нова, пряко по PFC International

12:00 Джеджу – ФК Сеул, пряко по Sky Sports Korea

13:00 Серезо Осака – Кавазаки, пряко по Sportdigital Germany HD

13:00 Гимчон – Чонбук, пряко по Sky Sports Korea

13:00 Поханг – Улсан, пряко по Sky Sports Korea, TV Start Russia

13:15 Плажен футбол: Чехия – Англия, пряко по Max Sport 4

14:00 Сеоннам – Гангуон, пряко по Sky Sports Korea

14:00 Падерборн – Аякс, контрола, пряко по Ziggo Sport Select Netherlands HD

14:30 Шандон – Гуанджоу Сити, пряко по Arena Sport 1 Croatia HD

14:30 Плажен футбол: Германия – Азербайджан, пряко по Max Sport 4

15:00 Шахтьор Караганди – Актобе, пряко по Eleven Sports

15:45 Плажен футбол: Украйна – Испания, пряко по Max Sport 4

16:00 АИК – Мялби, пряко по Discovery Extra 1

16:00 Далкурд – Ландскрона, пряко по Discovery Extra

16:00 Йостерсунд – Утситкенс, пряко по Discovery Extra 4

16:30 Залцбург – Олимпиакос, контрола, пряко по Cosmote Sport 1 HD Greece

17:00 Атирау – Тараз, пряко по Eleven Sports

17:00 Плажен футбол: Естония – Полша, пряко по Max Sport 4

17:00 Йерв – Хаугесунд, пряко по MAX Norway HD

18:00 Йостерс – Шьовде, пряко по Discovery Extra 3

18:30 Хелзингборг – Калмар, пряко по Discovery Extra 2

18:30 Плажен футбол: Испания – Украйна, пряко по Max Sport 4

19:00 Вестманаея – Брейдаблик, пряко по Stöd 2 Besta Deildin 1

19:00 Одд – Бодьо/Глимт, пряко по MAX Norway HD

19:00 Нидерландия жени – Финландия жени, контрола, пряко по ESPN Netherlands HD

19:00 ЦСКА 1948 – АПОЕЛ Никозия, контрола, пряко по Диема Спорт

19:45 Плажен футбол: Португалия – Италия, пряко по Max Sport 4

20:00 Ритерай – Кауно Жалгирис, пряко по Sport 2 Baltic

21:00 Плажен футбол: Португалия – Франция, пряко по Max Sport 4

22:00 Палестино – Унион Еспаньола, пряко по TNT Sports Chile HD

22:30 Флуминензе – Коринтианс, пряко по Arena Sport 1 Croatia HD, Arena Sport 1 Premium Serbia HD, Canal 11 Portugal HD, Sport 1 Israel HD

23:30 Мароко жени – Буркина Фасо, Купа на африканските нации, пряко по SuperSport MaXimo 1 HD

 

 

НЕДЕЛЯ

00:00 Велес – Атлетико Тукуман, пряко по Arena Sport 2 Croatia HD, Arena Sport 2 Premium Serbia HD, Sport TV 1 Portugal HD

00:30 Унив. де Чили – Унион ла Калера, пряко по TNT Sports Chile HD

01:00 Сантос – Фламенго, пряко по Arena Sport 1 Croatia HD, Arena Sport 1 Premium Serbia HD, Canal 11 Portugal HD, Polsat Sport Extra Poland HD, Sport 1 Israel HD

02:30 Торонто – Сиатъл Саундърс, пряко по Sport TV 3 Portugal HD, Arena Sport 2 Croatia HD, ESPN Netherlands HD, Football 2 Ukraine HD

03:00 Палмейрас – Атлетико Паранаензе, пряко по Canal 11 Portugal HD

03:00 Уачипато – Курико Унидо, пряко по TNT Sports Chile HD

05:00 Ванкувър – ФК Лос Анджелис, пряко по ESPN Netherlands HD

13:00 Даегу – ФК Сувон, пряко по Sky Sports Korea

13:15 Плажен футбол: Украйна – Чехия, пряко по Max Sport 4

13:30 Сувон Блюингс – Инчон, пряко по Sky Sports Korea

14:00 Вастерас – Браге, пряко по Discovery Extra 5

14:30 Жеджиан – Хенан, пряко по Arena Sport 1 Croatia HD, Arena Sport 1 Slovenia

14:30 Плажен футбол: Испания – Азербайджан, пряко по Max Sport 4

15:45 Плажен футбол: Англия – Италия, пряко по Max Sport 4

16:00 Мьондален – Стабек, пряко по MAX Norway HD

16:00 Юргорден – Хамарби, пряко по Мax Sport 2

16:00 Варберг – Варнамо, пряко по Discovery Extra 4

16:00 Ескилстуна – Бромапойкарна, пряко по Discovery Extra 6

16:00 Астана – Мактаарал, пряко по Eleven Sports, KazSport Kazakhstan HD

17:00 Плажен футбол: Полша – Франция, пряко по Max Sport 4

18:00 Сенегал жени – Уганда жени, Купа на африканските нации, пряко по ST World Football China

18:00 Аксу – Кижилжар, пряко по Eleven Sports

18:00 Кайрат – Акжаик, пряко по Eleven Sports, KazSport Kazakhstan HD

18:30 Франция /19/ жени – Испания /19/ жени, Европейско първенство до 19 години, пряко по LEQUIPE France

18:30 Плажен футбол: Италия – Украйна, пряко по Max Sport 4

18:30 Хекен – Елфсборг, пряко по Discovery Extra 2

18:30 Норкьопинг – Сириус, пряко по Discovery Extra

19:00 Хам Кам – Молде, пряко по Eurosport Norge HD

19:45 Плажен футбол: Испания – Португалия, пряко по Max Sport 4

20:00 Камерун жени – Замбия жени, Купа на африканските нации, пряко по ST World Football China

21:00 Плажен футбол: Португалия – Швейцария, пряко по Max Sport 4

21:00 Норвегия /19/ жени – Швеция /19/ жени, Европейско първенство до 19 години, пряко по NRK 3 Norway HD

21:00 Викинг – Розенборг, пряко по MAX Norway HD

22:00 Атлетико ГО – Сао Пауло, пряко по Arena Sport 1 Croatia HD, Arena Sport 1 Premium Serbia HD, Sportdigital Germany HD

22:00 Деп. Ла Серена – О‘Хигинс, пряко по TNT Sports Chile HD

22:15 Кефлавик – Фрам Рейкявик, пряко по Stöd 2 Sport 1

23:00 Тунис жени – Того жени, Купа на африканските нации, пряко по ST World Football China

 

ПОНЕДЕЛНИК

00:00 Ню Йорк Сити – Атланта, пряко по Max Sport 4

00:00 Сармиенто – Расинг, пряко по Arena Sport 1 Croatia HD, Arena Sport 1 Premium Serbia HD

00:30 Унив. Католика – Кокимбо Унидо, пряко по TNT Sports Chile HD

02:30 Уракан – Ривър Плейт, пряко по Arena Sport 1 Croatia HD, Sport TV 1 Portugal HD, Sportdigital Germany HD

02:30 Кълъмбъс Крю – Филаделфия, пряко по Arena Sport 2 Croatia HD, ESPN 2 Netherlands HD

03:00 Кобресал – Антофагаста, пряко по TNT Sports Chile HD

04:00 Сан Хосе – Чикаго Файър, пряко по Max Sport 4

17:00 Ордабаси – Каспий, пряко по Eleven Sports

20:00 Гьотеборг – Дегерфорш, пряко по Discovery Extra

20:00 Трелеборг – Норби, пряко по Discovery Extra

20:00 ЦСКА Москва – Нижни Новгород, контрола, пряко по Arena Sport 3 Croatia HD

22:15 Хафнарфьордур – Стярнан, пряко по Stöd 2 Sport 1