Баскетболистите на Левски стартираха подготовка за новия сезон
Мъжкият баскетболен отбор на Левски започна подготовка за новия сезон, съобщиха от клуба.
Част от играчите вече стартираха тренировки на стадиона, а в следващите седмици съставът ще бъде окончателно окомплектован. Повечето баскетболисти от миналия сезон остават в тима, като към тях се присъединиха и няколко юноши от школата на „Герена“.
„Сините“ ще стартират новата кампания в НБЛ с мач срещу Спартак (Плевен) в първия кръг, насрочен за уикенда 4–6 октомври.
Отборът ще бъде без опитния гард Асен Великов, който премина в Академик Бултекс 99.









