Бенфика ще бие Динамо Киев на 1,70 в sesame
Заради войната в Украйна Динамо Киев е изиграл само 4 официални мача от декември насам, но те бяха взети с отличен в квалификациите на Шампионската лига. Тази вечер тимът е „домакин“ на Бенфика в Полша и според нас португалците ще стигнат с лекота до успех в срещата – знак 2 на 1,70 в sesame.
Динамо записа 3 равенства и само 1 победа, за да стигне дотук, но Щурм Грац и Фенербахче не могат да се мерят с лисабонските орли. Определено украинците имат пробойни в дефанзивен план, които ще бъдат използвани от атакуващите звезди в състава на Рогер Шмид. Освен това киевчани играят много трудно срещу Бенфика, след като записаха 4 загуби и 1 равенство от последните 5 сблъсъка помежду им, включително хикс и поражение през миналия сезон в Шампионската лига. Орлите започнаха ударно сезона и спечелиха всеки един от четирите си двубоя. В тях тимът показа страхотна атакуваща мощ и 3 от успехите бяха с повече от 1 гол разлика.









