Два пъти “Лагерът на смъртта” за тима от Бистрица
Ваканцията във ФК ЦСКА 1948 Сф приключи, а на 8 юли отборът се качва на “Лагерът на смъртта”. Това обяви в публикация в социалните мрежи босът на “червените” Цветомир Найденов.
Той разкри още, че първата част от подготовката ще е в Банско, която определи като “Лагерът на смъртта”, а на 25 юни отборът заминава за лагер в Словения, където ще се проведе “Лагерът на смъртта” част 2.
“Ефбет лига с намален брой отбори, битката за оцеляване ще е още по-жестока. Las Cucarachas дебнат зад всеки кухненски перваз и са готови за действия. От ЕКТ очаквам безславно отпадане още на старта, нема кво да стане ….разбира се”, написа още Цветомир Найденов.









