Изхвърлиха Саутхемптън от плейофите за Висшата лига
Шок в Чемпиъншип преди финалния плейоф за влизане във Висшата лига. Саутхемптън бе изхвърлен преди решаващия сблъсък на “Уембли”, където трябваше да се изправи срещу Хъл Сити.
Причината за това е, че “светците” са следели тренировките на други тимове и се смята, че това е допринесло за техния успех. Саутхемптън постигна победа в полуфиналния плейоф над Мидълзбро с 2:1 след продължения, показавйки характер, въпреки напрежението около тима.
Това обаче не се оказа достатъчно и Саутхемптън е аут от финала, като неговото място ще бъде заето от вече победения Мидълзбро. “Светците” ще имат и четири отнети точки от старта на следващата кампания в Чемпиъншип.









