Левски показа шампионската фланелка
Левски представи шампионската фланелка, с която ще играе срещу Лудогорец тази вечер. В мача на “Герена” сините ще получат своя 27-и трофей за първенец на страната, който спечелиха четири кръга преди края.
Тимът от “Герена” вчера намекна, че днес в 11:00 ч. “ще счупи интернета”.
От Левски представиха фланелката с видеоклип, в който участват Хулио Веласкес, Кристиан Макун, Георги Костадинов и Кристиан Димитров.
Презентацията е направена в Националната художествена галерия, а фланелката е в рамка, сякаш е шедьовър на изобразителното изкуство.
Клипът е озвучен с “Ода на радостта” по случай днешния 9 май – Ден на Европа.
„Шедьовър за историята. 1 мач. 90 минути. Миг за вечността“, написаха от Левски към видеото.
Фланелката се предлага и в бял цвят.













