Лудогорец се сбогува с двама
Лудогорец обяви раздяла с двама футболисти, за които се знаеше, че напускат Разград. Бившият хегемон официализира приключването на отношенията си с Педро Нареси и Диниш Алмейда.
Както “Тема Спорт” писа, Алмейда вече се е разбрал с ЦСКА. Нареси пък нищо чудно също да подсили някой от двата столични гранда. Зетят на Роберто Карлос вече си взе довиждане с Разград в социалните мрежи. „Последни моменти в Разград. Прощаваме се с това, което беше наш дом в течение на 4 години. Имаме чудесни спомени. Синът ми Зезиньо говори български, а кучето Тринита кучето е българка“, публикува Нареси към снимка в инстаграм.
“Благодарим им за приноса към клуба и им пожелаваме успех занапред”, написаха зелените.
Диниш Алмейда дойде в Лудогорец от Локо Пд, като записа за зелените 10 гола и 4 асистенции в 104 мача.
Нареси пък има 4 попадения и 7 голови подавания в 172 срещи, като преди орлите бе играл за Сеара.








