Матей и Назон ще гостуват на последния за годината “Армейски следобед”
Последният “Армейски следобед” за годината ще се проведе преди домакинството на ЦСКА срещу Локомотив София. Гости в него ще са капитанът на армейците Юрген Матей и нападателят Дюкенс Назон.
Ето какво написаха от клуба:
“Със завръщането си на ст. “Българска армия” за домакинския мач срещу Локомотив София, подновяваме и любимата ни инициатива – “Армейски следобед”.
Празникът започва в 15:00 ч., а в 16:00 ч. специални наши гости ще са двама от любимците на публиката – капитанът ни Юрген Матай и голмайсторът Дюкенс Назон.
Нека се съберем за последно през този полусезон заедно на “Армията” и подкрепим отборът на Саша Илич в поредната важна битка.
#ЦСКАиграе на 06.11. от 17:15 ч. у дома. Очакваме ви!”.









