Мазир Сула скочи на фенове на Левски: Ще се видим, к*чи синове
Шампионските празненства на Левски след двубоя с Лудогорец бяха помрачени от напрежение около Мазир Сула. Часове след официалното награждаване на сините с титлата, французинът публикува гневно послание в социалните мрежи, насочено към привърженици на клуба, които по думите му са обидили половинката му.
Халфът качи стори в Instagram, в което написа:
„На тези така наречени фенове на Левски София, които обидиха жена ми – ще се видим, к*чи синове.“
Все още не е ясно какво точно е предизвикало реакцията на Сула и дали става въпрос за случка по време на празненствата на „Герена“ или извън стадиона. Публикацията му обаче бързо предизвика реакции сред феновете в социалните мрежи.
Французинът бе сред ключовите фигури за шампионския сезон на Левски и имаше важна роля по пътя към 27-ата титла на клуба.










