в днешния брой Пуснаха видео с гафове в ущърб на ЦСКА

Пуснаха видео с гафове в ущърб на ЦСКА

18-04-2021 Тема спорт

Треньорът на ЦСКА Любослав Пенев заяви, че ще подготви клип с отсъжданията на Георги Кабаков, който ще бъде изпратен в УЕФА. Вчера пък бе разпространено видео с грешни съдийски решения в ущърб на червените от есенния полусезон. Материалът в Туитър е 7-минутен и е озаглавен: „Съдийството от началото на сезона“. Видеото започва с гостуването на Етър (2:2), арбитрирано от Владимир Вълков. Претенциите на армейците са за незачетен гол на Томи Юрич заради засада, неправилно дадена дузпа на болярите, неотсъдени два 11-метрови наказателни удара в полза на ЦСКА, непоказан втори жълт картон на Яни Пехливанов още в 17-ата минута, свирена измислена засада, несанкциониран удар срещу Пламен Гълъбов в ребрата.
Засегнато е и гостуването на Локо Пд (1:2), което бе ръководено от Николай Йорданов. Претенциите са, че няма фаул при положението, след което Юрген Матей си вкарва автогол. Има моменти и от домакинството на Лудогорец (2:2), на което рефер е Георги Кабаков. Показани са кадри с несвирен фаул на Моци срещу Жул Кейта, а след това и неотсъдена дузпа за нарушение на румънеца срещу фланговия играч на армейците. Поместени са трето и четвърто нарушение на Моци в пеналта – срещу Юрич и Кери, при които не последва дузпа за ЦСКА. Извадена е и ситуация, в която Кабаков не дава фаул, въпреки че Недялков докосва топката с две ръце…
Има и подборка на епизоди, в които червените са ощетени при визитата на Черно море (1:1) – неотсъдени фаулове, незачетен автогол на домакините, както и недадена дузпа за ръка в пеналта на Емил Янчев.
Показани са кадри и от срещата с ФК ЦСКА 1948 Сф (2:2) – тимът получава гол, след като не е отсъдено нарушение.