в днешния брой Черно море преджапа през калта в Берковица

Черно море преджапа през калта в Берковица

05-12-2010 Николай Н??КОЛОВ

Черно море се класира на 1/4-финалите за купата след труден успех с 1:0 като гост на втородивизионния Ком-Миньор.
Мачът на стадион "Мрамор" в Берковица се игра при изключително тежки условия. Поройният дъжд, който от два дни не спира в региона, в средата на второто полувреме премина в мокър сняг. Футболистите и на двата тима се хвърляха мъжки в локвите, но действаха в рамките на позволеното.
Гостите от Варна бяха по-активни преди почивката, но Са??о Александров и Георги ??лиев нацелиха гредите. Тодор Кючуков пък спаси останалите положения пред вратата си. Ком-Миньор се бране??е умело, а напред разчитаха основно на опитния Виктор Михайлов. В началото на втората част и Адемар стреля в гредата, но в 73-тата минута коригира мерника си - 0:1. При головия пас обаче остана съмнение за засада.