Сектор Г се събира 4 часа преди финала
Организираните привърженици на ЦСКА от сектор “Г” обявиха, че преди финала за купата на България срещу Локомотив Пловдив ще се съберат на ул. “Цар Иван Асен II” в 15:00 часа. В 17:00 ч. групата ще се отправи към Националния стадион, където два часа по-късно, с първия съдийски сигнал на Мариян Гребенчарски, стартира големият сблъсък за трофея.
“Армейци,
Няма да изненадаме никого, но все пак сме длъжни да отговорим на още малко важни въпроси относно утрешния следобед:
Къде? – На обичайното вече място на “Иван Асен”.
Кога? – След 15:00 ч. Тръгваме към стадиона точно в 17:00.
Дрескод? – Всички в червено, носете и своите шалове!
Сектор “Г” обяви дрескод за финала
Сектор “Г” обяви дрескод за финала
Цел? – Себераздаване и доминация от първата до последната минута. На терена очакваме същото!
Отново молим всички, които ще присъстват утре, да заемат своите места на стадиона поне 5 минути преди началото на срещата.
САМО ЦСКА!”, написаха от “Трибуна Сектор Г”.









