САТ ФУТБОЛ

СРЯДА

14:30 Хебър – Пирин, пряко по Diema Sport

15:00 Рудеш – Риека, пряко по Max Sport 1 Croatia HD

15:00 Астерас – Кифисия, пряко по Nova Sport

16:00 Мумбай Сити – Гоа, пряко по Arena Sport 1 BiH, Arena Sport 3 Croatia

16:00 Трабзонспор – Истанбул Б, пряко по A Spor Turkey

17:00 Байерн – Фейенорд, Младежка лига на УЕФА, пряко по Canal 11 Portugal HD, Digi Sport 4 Romania, Orange Sport 2 HD, TV3 Sport Denmark HD

17:00 Панетоликос – Олимпиакос, пряко по S Sport Turkey

17:00 Атромитос – Ламия, пряко по Nova Sport

17:30 ЦСКА – Арда, пряко по Diema Sport

18:30 Ягелония – Корона, пряко по Polsat Sport Extra Poland

18:30 Унив. Клуж – Фарул, пряко по Arena Sport 1 BiH, Arena Sport 3 Croatia, Arena Sport 6 Serbia HD, Digi Sport 1 Romania

19:00 Сасуоло – Наполи, пряко по Max Sport 3

19:00 Реал М – РБ Лайпциг, Младежка лига на УЕФА, пряко по Canal 11 Portugal HD, DAZN 1 Bar HD Germany, Eleven Sports 1 Portugal HD, Polsat Sport Premium 1 Poland HD

19:00 Динамо Загреб – Горица, пряко по Max Sport 1 Croatia HD

19:00 АЕК Атина – ПАС Янина, пряко по S Sport Turkey

19:00 Славия Прага – Спарта Прага, пряко по CT Sport Czech HD

19:30 Стал Миелец – ЛКС Лодз, пряко по Arena Sport 2 Croatia, Arena Sport 2 Serbia

19:45 Бешикташ – Коняспор, пряко по A Spor Turkey

20:00 Пансерайкос – ПАОК Солун, пряко по Diema Sport 2

20:00 Дебрецен – Ференцварош, пряко по M4 Sport Hungary

21:00 Рапид Букурещ – УТА Арад, пряко по Arena Sport 1 BiH, Arena Sport 6 Serbia HD, Digi Sport 1 Romania

21:00 Панатинайкос – Арис, пряко по S Sport Turkey, SuperSport 6 Albania HD

21:30 Сен Жилоа – Клуб Брюж, пряко по Arena Sport 1 Premium BiH, Arena Sport 3 Croatia, Arena Sport 3 Premium Serbia HD

21:30 Челси – Лийдс, пряко по Diema Sport 3

21:30 Висла – Видзев, пряко по Polsat Sport Poland

21:45 Интер – Аталанта, пряко по Max Sport 3

21:45 Нотингам Форест – Манчестър Юнайтед, пряко по Diema Sport

21:45 Уулвърхемптън – Брайтън, пряко по Nova Sport

22:00 Ливърпул – Саутхемптън, пряко по Diema Sport 2

22:00 Руен – Валансиен, пряко по Max Sport 1

22:00 Ливингстън – Мъдъруел, пряко по Arena Sport 3 BiH, Arena Sport 3 Serbia, Arena Sport 5 Croatia, Match 4 HD Hungary