Шеф на Спартак Вн с атака по Железов и Добруджа
Председателят на УС на Спартак Варна Алекс Илиев отправи апел към футболната общественост да следят внимателно как Валентин Железов ще ръководи неделния мач Добруджа – Берое в Добрич. „Бяха си поръчали Железов за нашия мач „честните“ от Добруджа, но успяхме да го сменим. Сега обаче явно услугата трябва да бъде върната и ето го – срещу Берое. Следете внимателно съдийството в този мач на Добруджа“, заяви Алекс Илиев.
Напрежението между Спартак и добричлии не стихва след грозните сцени в края на двубоя помежду им в сряда. „Освен това лицето Серафимов (б.а. – президентът на Добруджа) раздава премии на всички срещу нас – практика, която не е забранена, но лично на мен ми дава достатъчно ясна обратна връзка. За един клуб с „фен-президент“ и уж „слаба организация, финансиране и футбол“, изглежда доста сериозно му пречим на този “Екс Спартаклия”. Докато в България минават номерата на такива, няма да имаме големи успехи“, добави още той.









